Весняний Будівельний Форум-2019З другого по п'яте квітня в туристичній столиці нашої країни, Львові, пройдуть дві об'єднаних між собою експозиції - "Вікна. Двері. Покрівля." і "БудЕКСПО-весна". Уже не перший рік вони проходять в один час і утворюють собою Весняний Будівельний форум.

Форум буде проходити у виставковому центрі «Південний Експо» (вул. Щирецька, 36). Крім традиційної демонстрації передових технологій і техніки, в усі дні роботи на виставці будуть проходити лекції на такі актуальні теми, як «Електронні послуги в сфері будівництва», «Інноваційні матеріали, технологиіі будівництва об'єктів транспортної інфраструктури», «Фасадні рішення і декоративні елементи».

Власників малого і середнього бізнесу може зацікавити курс "Як продавати товари і послуги для будівництва через соціальні мережі та інші інтернет канали". Організатори обіцяють реальні кейси та актуальну інформацію по СММ-стратегії.

 

Протягом чотирьох днів виставки гості зможуть відвідати відразу три тематичних експозиції - крім профільних "Вікна. Двері. Покрівля" та "БудЕКСПО-весна", можна буде отримати більше інформації про нові житлові комплекси в експозиції "Ярмарок новобудов".