Виставка Vira Ukraine!На початку весни, 14-17 березня, Одеська міськрада спільно з Регіональною ТПП, спілками українських архітекторів, профільних навчальних закладів та інших архітектурних і будівельних організацій, організовує міжнародну виставку Vira Ukraine! 2019.

Головним напрямком виставки є передові технології в архітектурі і будівництві. Учасниками виставки стануть представники як українських, так і зарубіжних компаній.

Серед головних розділів виставки Vira Ukraine! будуть: будівництво і архітектура, енергозберігаючі технології, нерухомість, виставка-конкурс, в якій приймуть участь будівельні компанії України, а також архітектурна та дизайнерська виставка.

Відмінністю Vira Ukraine! від інших подібних виставок є активне використання соцмереж та можливостей інтернет-маркетингу для залучення уваги аудиторії. В ході рекламної кампанії розсилається більше сотні тисяч інформаційних листів та запрошень, що гарантує високий інтерес до виставки потенційних клієнтів компаній, якы беруть участь у виставці.

Більше інформації, як завжди, можна отримати на сайті заходу за запитом Vita Ukraine!