Конференція Open MindДля декого не існує ніяких виставок до березневої InterBuildExpo, але знайомитися з трендами ринку, заводити нові ділові знайомства і просто отримувати інформацію десь теж потрібно. Одним із способів такого корисного проведення часу є відвідування конференції по інвестуванню у нерухомість, яка пройде 11-го лютого 2019 року в київському готелі Premier Palace.

Open Mind - це захід для інвесторів, девелоперів, власників нерухомості, а також всіх, хто пов'язаний з цим ринком. На конференції представники провідних девелоперських компаній і інвестори поділяться своїм баченням київського і українського ринку нерухомості, розкажуть про те, чого від нього чекати в найближчому майбутньому.

В рамках конференції будуть розглянуті питання інвестування в житлову і комерційну нерухомість, диверсифікації інвестиційних портфелів і т.д.

Незважаючи на те, що подібні теми прямо не стосуються фахівців з ремонтно-будівельного сектора, проте, на конференції можна буде отримати інформацію щодо того, чого очікувати від українських забудовників в цілому, і зрозуміти, чи позитивно оцінюють нинішню економічну і політичну ситуацію в країні потенційні і реальні інвестори. А це, в свою чергу, прямо впливатиме і на ринок ремонтних і будівельних робіт.

Читайте також: Виставка «Котедж і ландшафт», Одеса, 21-23.02.2019

Сподобалася стаття? Поділіться нею з друзями!