українська унікальна штукатурка для реставрації фасадівХіміки-технологи українського підприємства "Камбіо-інвест" створили унікальну штукатурку для реставрації фасадів. На думку виробників, ця будівельна суміш для реставраційних робіт, яку ще називають вапняною штукатуркою, зможе конкурувати з продукцією німецьких компаній.

На виробництві вважають, що за якістю їх продукт відповідає продукції відомих європейських компаній, але при цьому є набагато доступнішим в ціні.
Розроблялася дана інновація для допомоги в реставрації найбільших архітектурних пам'яток. У компанії обіцяють в найближчі місяці сертифікувати і продемонструвати цілу лінійку будівельних матеріалів: гідрофоби, грунтовки, а також допоміжні полімерні матеріали для реставрації та захисту фасадів.

Читайте також: Цеглини, вирощені з бактерій


За словами експерта Володимира Суханова (наукового керівника НВЦ "Екобуд"), який був присутній на презентації штукатурки, вона не програє в якості, термінах і технологічності тим зразкам, які привозять з Європи. При цьому, що очевидно, вона дешевше.
На даний момент штукатурки марки Knauf є найбільш популярними на ринку, проте вітчизняна компанія має намір поборотися за місце під сонцем. Побажаємо їй успіху в цій непростій справі.

Читайте також: BIM-технології стануть обов'язковими з 2019 року


Сподобалася стаття? Поділіться нею з друзями!