Київ чекає на реноваціюСлово «реновація» стало широко відомо публіці після оприлюднення планів про знесення старих будівель і переселення їх мешканців у Москві. Те ж слово незабаром стане популярним і серед киян, так як КМДА також починає вирішувати питання аварійного житлового фонду столиці України.

Будинки, побудовані в 50-ті та 60-ті роки, вже відслужили відведений йому термін, і часто знаходяться в аварійному стані, що вимагає повного зносу. Згідно генерального плану розвитку Києва, протягом найближчих 20 років переселенню із старих будинків підлягає понад 100 тисяч киян.

Читайте також: Механізм будівельної амністії буде перезапущений з липня 2018 року

Реконструкції підлягатимуть будинку в наступних районах:

- На Троєщині: будинки на вулицях А. Навої, бульвару Перова, вул. Воскресенська;

- Подільський район: вул. М. Гречка і вулиця Стеценка;

- в районі ст. м. Чернігівська: вулиці Красногвадрейская, Червоноткацька, Мініна, Попудренка;

- Лісовий масив: будинки на Лісовому проспекті, вулиця Шолом-Алейхема, вулиця Мілютенка;

- будинки неподалік від ж / д станції Дарниця: вулиці Новодарницька, Російська, Ялтинська і Сімферопольська.

Вищезгаданий список вулиць планують ще коригувати і він може бути доповнений. Варто також відзначити, що у КМДА складений великий перелік вулиць, де будинки будуть проходити капітальний ремонт (але піддаватися зносу не будуть).

На місці знесених старих будинків зведуть нові житлові комплекси. Переселені мешканці отримають можливість переїхати в нові будинки, побудовані або на місці старих будівель, або в найближчих від них районах.

Читайте також: Ремонтно-оздоблювальні роботи ростуть у ціні