кличко має намір активно боротися проти недобросовісних забудовниківДепутати Київради остаточно прийняли рішення розірвати договір про оренду землі з забудовником «Контактбудсервіс», що здійснює будівельні роботи на Осокорках. Даний захід пройшов в рамках кампанії мера Києва Віталія Кличка по боротьбі з недобросовісними забудовниками.

Як повідомляє прес-служба мера, з кожним забудовником, який порушує закон і зневажливо ставиться до інтересів громади і міста, місцева влада буде припиняти співпрацю, що і сталося у випадку з «Контактстройсервісом». За словами самого Віталія Кличка, нехтування інтересами міста і громади для будівельних установ не буде проходити безкарно. Що ж до скандального будівництва на Осокорках - він особисто неодноразово зустрічався з представниками забудовника, в спробах дійти згоди з питань забезпечення необхідної інфраструктури і зелених зон в районі забудови, проте всі прохання і домовленості були проігноровані.

Читайте також: В Україні будуть будувати тільки енергоефективні будинки


Відзначимо, що це далеко не перша гучна суперечка мера зі столичними забудовниками. Так, в листопаді минулого року, КМДА розірвав договір про оренду землі з забудовником на Андріївському узвозі - компанією «Маркон». Підставами для цього стали борги будівельного підприємства перед містом, також забудовник порушив вимоги і правила щодо забудови історичного центру міста. Будемо сподіватися, що ці винятки з правил, коли порушуючу закон організацію все ж позбавили права продовжувати будівництво, перестануть бути всього лише винятками, і Київ поступово позбавиться від незаконних забудов.

Читайте також: В Україні стартує реформа системи будівельного контролю


Сподобалася стаття? Поділіться нею з друзями!