Будівельна галузь ростеВ останні кілька років українська будівельна галузь демонструє стабільне зростання за кількістю зданих об'єктів і виконаних робіт. Попередні підсумки минулого 2018 року підтверджують цю динаміку: порівняно з 2017 роком кількість виконаних робіт з будівництва або реконструкції збільшилася на 4.4%.

У грошовому еквіваленті українські підприємства витратили на будівництво близько 136 млрд грн. Кращі показники по регіонах продемонстрували Київ (30 млрд грн), Xарьков і область (12,7 млрд Грн), Дніпро (13,5 млрд грн), Одеса (15 млрд грн).

Читайте також: Мінрегіон розробляє Концепцію публічного управління в будівництві

Як заявив Лев Парцваладзе, в минулому році відбулися якісні зміни щодо підвищення стандартів діяльності в будівництві - сумарно внесено понад 500 змін, що підвищують комфорт і безпеку мешканців, і одночасно спрощують проведення простих будівельних робіт.

Проте, експерти вважають, що незважаючи на поступове зростання, галузь має набагато більший потенціал. Наприклад, стандартний показник долі будівництва в ВВП країн Європи становить близько 6%. У сусідніх поляків - цілих 9%. A в Україні на даний момент всього 2%.

Читайте також: Лізингові квартири в Україні: як це буде

Сподобалася стаття? Поділіться нею з друзями!