У минулому році учасниками громадської організації «Ліга Про» було започатковано неймовірно приємну традицію: на 19 грудня, День Святого Миколая, ми перетворюємося в тих, хто виконує бажання дітей. Цього разу до нас приєдналися наші друзі, знайомі, партнери і колеги, які показали вихованцям двох дитячих будинків, що в особливі дні мрії збуваються.

Ми постаралися подарувати наше тепло, гарний настрій і посмішки діткам з Миронівського відділу київського обласного центру «Оберіг» та благодійного соціально-реабілітаційного центру «Сонечко».

Відносно «Сонечка» вийшло подарувати тепло не тільки в переносному сенсі, а й прямому: в зв'язку з настанням зими стало актуальним питання палива. На будь-яке питання є своя відповідь, тому в «Сонечно» приїхала вантажівка з вугіллям.

Але що таке вугілля в порівнянні з роботом на пульті! Від діточок ми отримали листи Святому Миколайчику, в яких вони пишуть про те, що хотіли б отримати на свято: там були і ляльки Барбі, і круті роботи, і мотоцикли, і ляльки, що говорять, і багато-багато всього цікавого! А що робить Святий Миколайчик, коли отримує такі листи? - бере свій мішок і йде мучити консультантів магазину іграшок, щоб вони йому все знайшли.

Іграшки були куплені, ніби все готово, але якесь збентеження викликав старенький протертий диван у дитячому будинку «Оберіг», в якому нові іграшки могли просто пропасти в щілинах. Було вирішено: "З новими іграшками в комплекті повинен йти новий диван!". Тепер іграшки в безпеці, а старий був викинутий на мотлох.

Бачити щиру радість вихованців дитячих будинків - це непередаване відчуття. Ми висловлюємо свою подяку всім тим, хто взяв участь у цій благодійній акції.