Для забудовників створять електронний кабінетУ Мінрегіоні заявили про намір створити для забудовників т.зв. «електронний кабінет», який повинен значно скоротити необхідність спілкування з чиновниками щодо дозвільних процедур, а це, в свою чергу, зменшить корупційну складову.

Про створення електронного кабінету для забудовників оголосив Геннадій Зубко на зустрічі з представниками будівельних компаній.

Читайте також: Український бізнес хочуть звільнити від «пожежних» перевірок

В електронному кабінеті будуть підключені всі реєстри і забудовники зможуть в ньому працювати за таким же принципом, як зараз працюють через електронний кабінет ДФС платники податків.

Мінрегіон прагне реформувати галузь і зробити роботу відповідних державних органів прозорішою, але корупція так просто не здається і спускається «на місця» - децентралізація призводить до того, що вже чиновники на місцях починають «торгувати» своїми рішеннями. Електронний кабінет – один із засобів боротьби з цим явищем.

Нагадаємо, що з листопада вся будівельна дозвільна документація розміщується у відкритому доступі через сервіс «Прозора ДАБІ», який дозволяє контролювати процес прийняття рішень щодо будь-якого об'єкту. Створення електронного кабінету буде наступним етапом у модернізації державного регулювання будівельного сектора.

Читайте також: Інвестувати в будівництво житла стане безпечніше

Сподобалася стаття? Поділіться нею з друзями!