Британська мережа магазинів по реалізації будівельних матеріалів Jewson в цьому році вже в четвертий раз провела конкурс Building Better Communities, в рамках якого продавці будматеріалів, а також будівельні працівники всіх напрямків могли отримати частку з призового фонду в 250.000 фунтів стерлінгів.

Учасники представляли на розгляд комісії свій проект - це могла бути, наприклад, допомога школі в проведенні ремонту, або соціальний проект у своєму районі. Кращі пропозиції отримали дві головні нагороди по 50.000 фунтів стерлінгів у вигляді будматеріалів, інші 150.000 фунтів були розподілені між іншими проектами, що заслуговували на увагу.

Читайте також: Найбільш очікувані технологічні тренди в будівництві на 2019 рік

У Jewson є й інший проект, фінансування якого направлено конкретно на допомогу будівельникам і торговцям будматеріалами - Trade Hero award. Цього року фонд Trade Hero award було вирішено збільшити до 100.000 фунтів. Завдяки цим грошам вже вдалося допомогти сім'ям кількох будівельників.

Переможці минулорічного конкурсу - компанія Band of Builders, на чолі зі своїм засновником Адамом Смітом, відремонтували сад Дена Макінтоша, теслі і батька трьох дітей, у якого було діагностовано пухлину головного мозку. Нещодавно команда провела вісім днів, оновлюючи будинок Карла Дженкінса, штукатура, чия маленька дівчинка народилася з рядом ускладнень.

У Jewson так прокоментували цю ініціативу: «Будівництво - відмінна сфера для роботи, але торговці будівельними матеріалами та будівельники часто покладаються тільки на самих себе. Хвороба або каліцтво можуть кардинально змінити їх життя. Через Building Better Communities ми намагаємося допомогти якомога більшій кількості людей, в тому числі й будівельникам ».

Читайте також: Семінари з визначення вартості монтажних і ремонтних робіт в будівництві, Київ, 27-28.11.2018