Кубок Ліга ПроУ День Будівельника, 11 серпня 2018 року, відбудеться справжня футбольна битва за Кубок Ліга Про по міні-футболу.

Професіонали будівельної справи на один день відірвуться від своєї корисної роботи і дадуть свободу духу футболу, який є в душі майже кожного чоловіка.

Турнір з міні-футболу буде проведений в парку Дружби Народів (Х-парк, що біля Московського моста). Організація покладена на Федерацію футзалу Києва: стадіон, ведучий турніру, менеджер, рефері, доктор, журі, відеозйомка, фотозйомка.

Генеральним спонсором турніру виступає Громадське Об'єднання «Ліга Про». Серед інших спонсорів турніру: "LanBud-Company", "Олійник", "Калета-Україна", ФОП Моцарський, "Полімін", "UA Ремонт". До команди спонсорів можуть приєднатися також "Сініат" і "Бауміт".

У турнірі беруть участь команди мінімум з 8 осіб (5 гравців основного складу і мінімум 3 запасних). Гравці кожної команди мають свою власну форму.

Відбіркові ігри будуть проводитися одночасно на двох полях. У турнірі беруть участь 12 команд, розбитих на 3 групи по 4 команди в кожній. Вихід з групи гарантується командам, які зайняли у своїй групі відповідно перше і друге місце.

Крім цього, ще 2 команди отримають можливість вийти зі своїх груп навіть не зайнявши перші два місця - для цього потрібно мати найкращі показники за очками, різницею м'ячів та кількістю забитих голів. Після цього відбудеться ¼ фіналу, півфінал, гра за почесне 3-е місце і, нарешті, фінал.

Відбіркові ігри в групах будуть проходити у 2 тайми по 10 хвилин кожен. Тайми в іграх в ¼ фіналу і півфіналі трохи довше - по 12 хвилин кожна. Фінал же гідний тільки найвитриваліших і умілих футболістів, тому тут гра буде розбита на 2 тайми по 15 хвилин. Така ж тривалість буде у гри за 3-е місце.

Переходимо до найцікавішої частини - призові. Команда, яка зайняла перше місце, отримає почесний Кубок Ліга Про, медалі, а також 10.000 грн. За друге місце - медалі і 5.000 грн. Третє місце - медалі та 2.000 гривень призових.

Крім цього, призами будуть відзначені «Кращий гравець Турніру», «Кращий бомбардир Турніру» і «Кращий воротар Турніру».

У Турнірі беруть участь наступні команди:

1. "ЛанБуд-Компані"

2. "ЗД Буд"

3. "Стальпрофіль"

4. "ПП Дуплій"

5. Ідеальний Дім "

6. "НСТ"

7. "Кіевновобуд"

8. "Калета-Олійник Груп"

9. "ФОП Моцарський"

10. "Центр машинної штукатурки"

11. "UA Ремонт"

12. "Креатив-Груп"

 

Бажаємо учасникам і глядачам відмінної гри, і нехай переможе найсильніший!