Завдяки скрупульозому відбору учасників об`єднання, ГО "Ліга Про" вводить беспрецендентну для ринку практику колективної відповідальності, яку ми назвали "Знак Якості Ліга Про".

Колективна відповідальність означає, что у випадку відмови підрядника, який є членом ГО "Ліга Про", ліквідувати недоробки та проблемні ділянки, що виникли з його вини, за ліквідацію цих проблем беруться інші учасники об`єднання.

Знак Якості Ліга Про - це запорука впевненості замовника в тому, що компанія, до якої він звернувся, виконає роботи якісно та вчасно. А у випадку виникнення будь-яких форс-мажорів, вони будут вирішені якнайшивдше цим же виконавцем, або його колегами. 

Можливість практичної реалізації такого підходу пояснюється жорсткою системою відбору учасників організації. Членом ГО "Ліга Про" можуть стати компанії та підприємці, репутація яких не викликає питать. При подачі заявки на прийом до організації, перевіряється благонадійність та бізнес-історія кандидата. Заявки претендентів, щодо яких виникли сумніви, відхиляються.

Такий підхід означає 100% гарантію виконання роботи та 100% впевненості у тому, що із виконавцем робіт не виникне ніяких проблем.

Перелік учасників "Ліга Про" можно знайти у розділі "Учасники".