• ПРО НАС
  ПРО НАС

  Громадська організація "Ліга Про" - добровільне об`єднання підприємців

  і компаній у сфері штукатурних та оздоблювальних робіт.

  Детальніше
 • НАЙБЛИЖЧІ ЗАХОДИ
  НАЙБЛИЖЧІ ЗАХОДИ

  Міжнародна виставка KyivBuild Ukraine, Київ, 18-20.02.2020

  Міжнародна будівельна та інтер`єрна виставка

  Детальніше
 • ОГЛЯДИ БУДІВЕЛЬНОЇ ТЕХНІКИ
  ОГЛЯДИ БУДІВЕЛЬНОЇ ТЕХНІКИ

  Віртуальна реальність в будівельній сфері. Стаття.

  Детальніше

Про Нас

Громадське об'єднання "Ліга Про" - це добровільне об'єднання підприємців і представників компаній у сфері будівництва. Місія організації - впровадження європейських практик у будівельній сфері України, захист прав споживачів і сумлінних учасників ринку, консультаційна та технічна підтримка членів організації.

ГО "Ліга Про" була створена у 2017 році як об'єднання професіоналів у сфері штукатурних та оздоблювальних робіт Києва. За короткий час діяльності ми зібрали під одним дахом фахівців, що працюють у найрізноманітніших напрямках будівництва. Крім розширення номенклатури робіт наше об'єднання розширює і географію - ми раді бачити в наших рядах представників з інших регіонів України.

Для замовників, які шукають підрядника, ГО "Ліга Про" - це місце, де можна знайти перевірених фахівців будь-якого будівельного профілю. Для будівельних організацій - це місце, де завжди прийдуть на допомогу, нададуть консультаційну, технічну та правову підтримку.

Об`єднання Ліга Про це:

50+

Будівельних компаній Києва та області в одному професійному об`єднанні

150+

Штукатурних, оздоблювальних та будівельних бригад

120+

Об`єктів, на яких прямо зараз працюють учасники об`єднання

ПЕРЕВАГИ УЧАСТІ В "ЛІГА ПРО"

Захист ваших інтересів

Одна з головних місій нашої організації: захист прав та інтересів сумлінних учасників будівельного ринку. Учасники об'єднання можуть розраховувати на всебічну допомогу при вирішенні конфліктних ситуацій з контрагентами, державними органами і т.д.

Консультаційна та інформаційна підтримка

Для учасників об'єднання гарантовано участь у навчальних семінарах від партнерів і членів Ліга Про. Обмін знаннями та досвідом між фахівцями різних будівельних напрямів має синергетичний характер. Крім семінарів в рамках Ліга Про, періодично проводяться збори учасників об'єднання, де можна поділитися досвідом і отримати пораду колег.

Технічна підтримка

Є об'єкт, який ви не можете "потягнути" поодинці? Потрібні перевірені підрядники або партнери для виконання замовлення? Ліга Про - найкраще місце для їх пошуку.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Як з`явилася Ліга Про?

Ідея створення громадської організації Ліга Про виникла із усвідомлення, що будівельний ринок України потребує більшої кількості організацій, які під одним дахом будуть об'єднувати фахівців високого класу. Спочатку Ліга Про виникла як об'єднання штукатурів міста Києва, але в подальшому сфери діяльності наших учасників поширилися і на інші будівельні роботи. Таким же чином розширюється і географія. Перші установчі збори було проведено 16 вересня 2017 року.

Хто і як може стати учасником Ліга Про?

Учасником громадського об'єднання Ліга Про може стати представник компанії будь-якого будівельного профілю. Для цього вам необхідно подати заявку на розгляд своєї кандидатури керівництвом організації. Якщо ваша кандидатура була запропонована одним з учасників об'єднання, рішення буде прийнято за пришвидшеною процедурою.

Чи всі заявки на вступ до організації одобрюються?

Перед прийняттям рішення про включення до складу об'єднання нового учасника, розглядається ділова репутація заявника, а також компанії, якою він володіє, керує або представляє. У разі виявлення прикладів недобросовісної поведінки заява про включення в Ліга Про відхиляється.

Що дасть моя участь у Ліга Про моїм клієнтам?

Крім очевидних переваг участі у Ліга Про для вас і вашої компанії, серед яких налагодження корисних бізнес-контактів, інформаційна, консультаційна та технічна підтримка, Ліга Про є гарантом виконання зобов'язань своїх учасників перед клієнтами, а також дає можливість виконання великих замовлень силами кількох організацій.

Якщо я замовник, чи можу я звернутися до Ліга Про для того, щоб мені підібрали підрядника?

У випадку необхідності виконання ремонтно-будівельних робіт на вашому об`єкті Ліга Про зможе надати вам для вибору координати підрядників з вільним обладнанням і людьми. Якщо необхідно виконати велике замовлення в стислі терміни, одночасно на об'єкт може зайти кілька компаній.

НАШІ УЧАСНИКИ

 • машинная-штукатурка.com

 • cmp.com.ua

 • lanbud.com

 • master-sten.com.ua

 • nsb.org.ua

 • olsay.com.ua

 • mastersten.kiev.ua

 • pol-den.com.ua

 • presbeton.com.ua

 • www.shtukaturka.biz

 • stenmaster.com

 • stroyresurs.com.ua

 • stukatur.com.ua